Mé sny..

19. května 2012 v 18:08 | Mischa |  O autorovi...
1) Mít dokonalou postavu - proto jsem si také založila, tento blog :) ale tento sen se mi pomalu plní, ještě pár centimetrů. Až budu mít takhle ploché bříšlo a zadek bez celulitidy, můžu si pak říct, že jsem spokojená.


2) Najít lásku - zde bych mohla říct jeden citát "Ztrácíme jistí, zatímco usilujeme o nejisté" měla jsem lásku a myslela jsem, že je to ta na celý život, ale osud mi připravil něco jiného. Když jsem se najednou ocitla sama, konečně jsem mohla poznat, jaká doopravdy jsem. Někdo by řekl, že jsem se chovala jako mrcha a kolikrát bez citů, ale já to viděla jen jako užívání. Teď už jsem snad našla někoho, s kým bych si dokázala představit svou budoucnost. Ale je to v hlubokých začátcích.


3) Nechat si narůst dlohé vlasy - když jsem se vrátila z ciziny, kde jsem strávila 3 měsíce, měla jsem krásně dlouhé vlasy, ale kadeřnice mi je asi o 20 cm ostříhala. Teď bych si je chtěla nechat narůst těsně nad zadek, takže to mi zbývá asi právě těch 20 cm. Mám je prostříhané s ponny ofinou :) Takže až mi to naroste, bude to vypadat, velice zajímavě :) Mooc se těším.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama